[:pl] [:pl][:pl] [:en] [:][:en] [:][:en] [:]

Digital

V Digital to barwna paleta oklein winylowych drukowanych w najnowszych obecnie dostępnych na świecie technologiach. Kolekcja, która wykorzysta pokłady Twojej wyobraźni. Wydrukuj swoje marzenia na naszych materiałach – wspomnienia z wakacji, elementy identyfikacji firmowej, ulubione fotografie lub grafiki – wszystko to może towarzyszyć Ci od teraz w dowolnie zdefiniowanym przez Ciebie wymiarze!

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym użytkownikiem fototapet, czy też nowicjuszem, zespół grafików Vesstige, poprowadzi Cię przez wszystkie etapy procesu, od koncepcji projektu po instalację. V Digital to produkt, w którym wyobraźnia nie ma granic.

 


Dlaczego V Digital?

 • Łatwość dostosowania do potrzeb projektowych
 • Brak minimum, niewielki odpad
 • Wysoka jakość produktu
 • Nadruk cyfrowy na tapecie winylowej o szerokości 137 cm
 • Gramatura TYP II – 450 gr / m2 lub TYP I – 350 gr / m2
 • Atesty p.poż, higieniczne dopuszczające ten produkt do stosowania w budynkach użyteczności publicznej
 • Wbudowany bakteriostat oraz inhibitor pleśni – zapobiegają wzrostowi mikroorganizmów
 • Niewidoczne połączenia pomiędzy brytami – powierzchnia nadruku tworzy jedną całość
 • Nadruk bez ograniczeń wielkościowych – idealny na każdą ścianę i powierzchnię
 • Nadruk adekwatny do pomieszczeń wilgotnych
 • Materiał zmywalny
 • Nie blaknie pod wpływem światła

Inspiracje


Do wyboru posiadamy 7 niepowtarzalnych struktur:


SUEDE – IMITACJA ZAMSZOWEJ TKANIN. DELIKATNA STRUKTURA, NIWELUJE ODBIJANIE ŚWIATŁA, JEDNOCZEŚNIE DODAJE CIEPŁA NADRUKOM. IDEALNA DO KAŻDEGO PROJEKTU, POPULARNY MATERIAŁ DLA FOTOTAPET ŚCIENNYCH.CANVAS – REALISTYCZNY WYGLĄD PŁÓTNA MALARSKIEGO. STRUKTURA GRUBEGO PŁÓTNA MALARSKIEGO, TKANA TEKSTURA, NISKI POŁYSK. WYKORZYSTYWANA DLA MALOWIDEŁ ŚCIENNYCH, OBRAZÓW IMITUJĄCYCH MALOWIDŁA.
SILK – STRUKTURA NATURALNEGO JEDWABIU Z DELIKATNYM POŁYSKIEM IDEALNY DO WNĘTRZ ELEGANCKICH, SZLACHETNYCH I WYRAFINOWANYCH.

 

 

PAPYRUS – niejednolita struktura genialnie odbijająca światło. niespotykana GRA światła POŁĄCZENIE powstała z połączenia WINYLU Z NATURALNĄ NICIĄ JEDWABną. EFEKT GŁĘBI I DELIKATNYCH PRZETARĆ. wykorzystywany do eleganckich wnętrz, gdzie ściana ma tworzyć efekt WOW.CONCRETE – struktura surowego betonu. wykorzystywana do grafik imitujących beton. nadaje się również do użycia przy zastowowaniu grafik malarskich.CORK – STRUKTURA KORY DRZEWA. znakomicie komponuję się z WYDRUKuami w STYLISTYCE NATURALNej. Świetnie sprawdza się z wszelkimi grafikami imitującymi drzewa, liście, lasy itp.MYLAR – Struktura naturalnego lnu z eleganckim połyskiem PASUJĄCA DO KAŻDEGO CHARAKTERU GRAFIKI O METALICZNYm EFEKCIE, POŁYSKU. IDEALNIE KOMPONUJE SIĘ Z GRAFIKAMI ZAWIERAJĄCYMI KOLORY SREBRA, ZŁOTA ORAZ MIEDŹI


Przenieś własne marzenia na ścianę

Masz własną grafikę? Świetnie! Wydrukujemy Twój projekt – przygotujemy go na dowolny rozmiar i dowolną przestrzeń. U nas nie ma minimum zamówienia. Dla nas każde zamówienie jest ważne.

Szukasz czegoś zupełnie innego? Spróbuj zrobić coś na zamówienie! Jest to prosty, szybki i ekonomiczny sposób całkowitego przekształcenia dowolnej przestrzeni. Stwórz swój własny projekt. Masz pomysł i nie wiesz od czego zacząć? Nic nie szkodzi! Nasi graficy zrobią to za Ciebie. Niezależnie od miejsca, wielkości grafiki czy wzoru.


Jak to działa?

 1. Zmierz dokładnie ścianę lub przyślij nam projekt
 2. Wybierz grafikę – pomożemy Ci w całym procesie realizacji. Nasi graficy zakupią potrzebne zdjęcia i dostosują je do wymiarów ściany lub zaprojektują grafikę od początku, wystarczy pokazać nam inspirację.
 3. Po akceptacji grafiki, zlecamy ją do druku
 4. Montaż wydrukowanej fototapety na Twojej ścianie

DOSTAWA

Czas dostawy gotowej tapety V Digital wynosi 4-10 dni roboczych, od momentu akceptacji skadrowanego zdjęcia. Zawsze staramy się jednak, aby czas dostawy był dopasowany do Twoich oczekiwań.


CENA

Każdy projekt traktowany jest indywidualnie, dlatego cena uzależniona jest od wielkości zamówienia, obróbki graficznej i rodzaju zastosowanego materiału. Nie ponosisz dodatkowych kosztów związanych z uruchomieniem procesu czy uruchomieniem maszyn. Nie mamy minimum zamówieniowego.

W celu uzyskania optymalnego efektu i doboru odpowiedniej struktury podłoża należy skonsultować się z przedstawicielem handlowym lub skorzystać z formularza kontaktowego.

 


specyfikacja techniczna tapet V Digital