[:pl] [:pl][:pl] [:en] [:][:en] [:][:en] [:]

DIGITAL NATURAL

Wejdź do świata, gdzie wyobraźnia nie ma granic.

 

Digital Natural to cyfrowy nadruk na niepowtarzalnych podkładach stworzonych z naturalnych i tekstylnych surowców. Nadruk na naszych materiałach zapewnia niespotykaną grę świateł. Sprawia, że wnętrze staje się przytulne, niepowtarzalne i wyjątkowe.

Na czym drukujemy? Jedwabiu, sisalu, włóknach trzciny cukrowej, korku z metalicznym podłożem, papierze japońskim

Co drukujemy? Każdą grafikę dostosowaną indywidualnie pod wymiar ściany i potrzeby klienta. Nasz zespól grafików może przygotować dowolna grafikę lub dostosować zdjęcie z bazy zdjęć. Oferujemy również bazę naszych grafik. Indywidualne pomysły, a także nasze gotowe propozycje grafik sprawdzą się w każdym wnętrzu.

skontaktuj się z nami! Nasz zespół Vesstige, z przyjemnością poprowadzi Cię przez wszystkie etapy procesu, od koncepcji projektu po instalację. 

 

 


Dlaczego V Digital?

  • Piękne i niepowtarzalne materiały naturalne i tekstylne
  • Wysoka jakość produktu
  • szerokość materiału 91 cm
  • Atesty p.poż, higieniczne dopuszczające ten produkt do stosowania w budynkach użyteczności publicznej
  • Montaż na zakładkę, dzięki czemu połączenia między brytami są jak najmniej widoczne, a grafika tworzy jedną niepowtarzalną całość
  • Indywidualne podejście do potrzeb graficznych

Do wyboru posiadamy 6 wyjątkowych materiałów:


CORK AND GOLD – NIEZWYKLE PIĘKNY MATERIAŁ KORKOWY, WYTWORZONY Z KORY DĘBU KORKOWEGO. WZBOGACONY O ZŁOTĄ FOLIĘ NADAJE WNĘTRZOM EKSKLUZYWNEGO CHARAKTERU.

PAPER WEAVE – MATERIAŁ WYKONANY Z WYSOKIEJ JAKOŚCI papieru japońskiego plecionego metodą bez szwu. FANTASTYCZNY EFEKT PLECIONKI JEST NAWIĄZANIEM DO NATURY oraz zapewnia niepowtarzalną grę świateł.
NATURAL SILK – MATERIAŁ JEDWABNY, WYTWARZANY Z WŁÓKNA JEDWABNIKÓW. NATURAL SILK CHARAKTERYZUJE SIĘ POŁYSKIEM ORAZ GŁADKĄ I PRZYJEMNĄ W DOTYKU STRUKTURĄ.

 

SILVER PAPYRUS – MATERIAŁ OTRZYMYWANY Z TRZCINY PAPIRUSOWEJ. WŁÓKNISTA TEKSTURA WRAZ ZE SREBRRZYSTYM BLASKIEM NADA WYJĄTKOWEGO DESIGNU NIEJEDNEJ GRAFICE.SISAL – MATERIAŁ WYKONANY Z WŁÓKNA ROŚLINNEGO, KTÓRE POCHODZI ZE SPECJALNEGO GATUNKU AGAWY. SISAL IDEALNIE SPRAWDZA SIĘ PRZY WYROBIE PLECIONEK, DLATEGO DELIKATNY MOTYW PLECIONKI NASZEGO MATERIAŁU TO IDEALNY POMYSŁ NA PIĘKNE I EKOLOGICZNE WNĘTRZE.

SILVER PAPER WEAVE – GRUBA PLECIONKA WYTWARZANA Z WYSOKIEJ JAKOŚCI PAPIERU Japońskiego. SREBRNY PODKŁAD nada ścianie POŁYSKU, DZIĘKI CZEMU STWORZONE NA NIM GRAFIKI BĘDĄ WSPANIALE ODBIJAĆ ŚWIATŁO.Przenieś własne marzenia na ścianę

Chcesz zmienić swoje wnętrze w wyjątkową przestrzeń? skorzystaj z naszych gotowych grafik lub podziel się z nami swoim pomysłem – dostosujemy grafikę do twoich indywidualnych potrzeb! nasz doświadczony zespół poprowadzi Cię przez wszystkie etapy tworzenia digital natural – od projektu po montaż.


Inspiracje


Jak to działa?

  1. Zmierz dokładnie ścianę lub przyślij nam projekt
  2. Wybierz grafikę – pomożemy Ci w całym procesie realizacji. Nasi graficy zakupią potrzebne zdjęcia i dostosują je do wymiarów ściany lub zaprojektują grafikę od początku, wystarczy pokazać nam inspirację.
  3. Po akceptacji grafiki, zlecamy ją do druku
  4. Montaż wydrukowanej fototapety na Twojej ścianie

DOSTAWA

Czas dostawy gotowej tapety digital natural wynosi około 5-6 tygodni od momentu akceptacji demo z grafiką. Zawsze staramy się jednak, aby czas dostawy był dopasowany do twoich oczekiwań.


CENA

Każdy projekt traktowany jest indywidualnie, dlatego cena uzależniona jest od wielkości zamówienia, obróbki graficznej i rodzaju zastosowanego materiału. Nie mamy minimum zamówieniowego.

W celu uzyskania optymalnego efektu i doboru odpowiedniej struktury podłoża należy skonsultować się z przedstawicielem handlowym lub skorzystać z formularza kontaktowego.