[:pl] [:pl][:pl] [:en] [:][:en] [:][:en] [:]

Praca

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Kraków / małopolskie , Warszawa / mazowieckie, Trójmiasto / pomorze, zachodnio-pomorskie, Poznań / wielkopolskie

ZAKRES ZADAŃ

  • Współpraca z topowymi architektami, projektantami wnętrz, inwestorami, generalnymi wykonawcami
  • Budowanie i rozwój sprzedaży produktów Vesstige na wyznaczonym terenie
  • Promowanie produktów wśród obecnych oraz nowych klientów
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • Planowanie działań sprzedażowych oraz bieżące ich raportowanie
  • Negocjacje warunków oraz zawieranie umów handlowych
  • Doradztwo techniczne i obsługa posprzedażowa

WYMAGANIA

  • Działamy konkretnie i szczerze, wiemy czego chcemy i tego szukamy u innych.
  • Jeśli kręci Cię sprzedaż, jesteś gotowy się uczyć, uważasz się za samodzielnego, to szukamy właśnie Ciebie!
  • Możesz nie mieć doświadczenia branżowego, wszystkiego Cię nauczymy.
  • Szukamy osób ambitnych, skierowanych na cel, chcących dobrze zarabiać, ale jednocześnie dobrze pracować.
  • Szukamy osoby, która będzie pasowała do naszego zespołu i to jest nasz priorytet!

MILE WIDZIANE

  • Doświadczenie w pracy w branży wykończenia wnętrz
  • Doświadczenie we współpracy z architektami, projektantami wnętrz, inwestorami, generalnymi wykonawcami

OFERUJEMY

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa + prowizja od sprzedaży (brak górnego limitu! Wszystko w Twoich rękach! Zarabiasz adekwatnie do Twojej pracy i zaangażowania!)
  • Zbudowaną przez 15 lat sieć Klientów
  • Pracujemy z topowymi pracowniami, architektami, projektantami wnętrz, inwestorami, sieciami hotelowymi, generalnymi wykonawcami
  • Realizacje hotelowe i biurowe dla znanych marek/sieci – sprawdź na naszej stronie internetowej nasze realizacje!
  • Pracę z największymi producentami tapet winylowych i naturalnych na świecie – produkty dostępne na wyłączność w Polsce
  • Bardzo duże stany magazynowe w Polsce wybranych produktów
  • Cykliczne szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • Wsparcie wewnątrz firmy – jesteśmy drużyną grającą do jednej bramki

Dołącz do naszego zespołu już dziś!

Wyślij swoje CV na adres biuro@vesstige.pl, a my skontaktujemy się z Tobą, jeśli Twoje kwalifikacje będą odpowiadały realizowanej przez firmę strategii rozwoju.